درباره ما

تولد لایت فارکس:

لایت فارکس ۱۵ ساله شد

مشتریان و شرکای گرامی!

امروز روزی است که ما به یک نقطه ی عطف و در واقع به بلوغی رسیده ایم که دستاوردهای قابل توجه شرکت آن ها را برجسته می کند. امروز لایت فارکس پانزدهمین سال ارائه ی خدمات کارگزاری خود در بازارهای مالی بین المللی را جشن می گیرد! از روز تولد لایت فارکس در ماه جولای سال ۲۰۰۳ شرکت ما و تیمش به طور پیوسته در حال رشد و بهبود خدماتی که ارائه می دهد بوده است. ما همواره برای خود اهدافی بین المللی ترسیم کرده و به آن ها با موفقیت دست پیدا کرده ایم، اما باید بگوییم که آنچه ارزش اصلی را برای ما دارد مشتریانمان و در نتیجه خدماتی است که به آن ها ارائه می کنیم.

در ۱۵ سالی که ما

مشغول به فعالیت بوده ایم:

  • ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار و ۴۸۳ مشتری از خدمات ما استفاده کرده اند
  • ۸۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۱۵۷ معامله وارد بازارهای مالی کرده ایم
  • دستورات معاملاتی ای معادل ۸۶ میلیون و ۲۰ هزار و ۵۹۸ لات اجرا کرده ایم

در اینجا می خواهیم از شرکا، نمایندگان و کارکنان خود برای وفاداری و کار طاقت فرسایشان تشکر کنیم! ما به شرکای خود که مسوول چگونگی مراوده و ارتباط مردم در سرتاسر دنیا با ما هستند افتخار می کنیم. ماه تنها در سال گذشته ۳۲ دفتر در کشورهای زیر افتتاح کرده ایم: ایران، تایلند، افغانستان، برونئی دارالسلام، میانمار، تانزانیا، غنا، کنیا، بنگلادش، ویتنام، و کامبوج. توسعه ی شبکه ی نمایندگان به ما کمک می کند تا به هدف اصلی خود یعنی بهبود مداوم کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم و ارتباط مستقیم با مشتریانمان دست یابیم.

امتیاز ۱۰۰ درصدی

برای سپرده های

۱۰۰ دلاری یا بیشتر

لایت فارکس امروز تمام سپرده های واریزی به اکانت های معاملاتی مختلف را دو برابر می کند. لطفا ظرف ۲۴ ساعت آینده از کد تشویقی به هنگام واریز ۱۰۰ دلار یا بیشتر استفاده کنید. از این امتیاز تشویقی می توان برای معامله و واریز به بالانس دارایی خود استفاده کرد.

کد تشویقی ۱۰۰ درصدی:

birthday15

عجله کنید! کدهای تشویقی توسط عده ی محدودی از مشتریان و در مدت محدودی زمان قابلیت استفاده دارند

قرعه کشی

رویایی لایت فارکس

برای جشن پانزدهمین سال تاسیس شررکت خود ما یک قرعه کشی فوق العاده را برای مشتریان خود به ارزش کلی ۳۵۰ هزار دلار برگزار خواهیم کرد. لطفا عضو طرح تشویقی قرعه کشی لایت فارکس شوید و شانس خود را برای بردن یکی از ۲۰ جایزه ی ارزشمند مثل خانه، یک ماشین مدل جدید، و بسیاری از گجت های شرکت اپل امتحان کنید.

ما همچنان متعهد به حفظ مدیریت باکیفیت و بهبود خدمات خود و در عین حال برآورده سازی تمام نیازهای مشتریان برای کسب موفقیت در معاملات بازارهای مالی بین المللی هستیم!